شماره: 3536648
1396/08/18
تشریح خدمات پشتیبانی و لجستیکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در اربعین ۹۶ در شهرستان مهران
تشریح خدمات پشتیبانی و لجستیکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در اربعین ۹۶ در شهرستان مهران


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام خدمات پشتیبانی و لجستیکی ارائه شده در ایام اربعین ۹۶ در شهرستان مهران را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر امید افسرده در تشریح این خدمات گفت: با توجه به اینکه خدمات دهی به زائران اربعین حسینی در ۲۰ روز انجام می گیرد، بنابراین تعداد ۱۲ کانکس سیار و ثابت شامل کانکس های فرماندهی، پشتیبانی و سرویس بهداشتی در مناطق مورد نظر استقرار یافته اند.

وی ادامه داد: همچنین برای استقرار نیروهای دست‌اندرکار خدمت رسان در شهرستان مهران، تعداد یک باب هتل و رستوران و شش باب ساختمان در راستای رفاه پرسنل در اوقات غیر شیفت اجاره شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ابراز کرد: با توجه به نیاز به مکانی برای استقرار نیروهای بهداشتی درمانی و ارائه خدمات به زائران، تعداد ۱۱ باب چادر شامل چادرهای درمانگاهی، پشتیبان، خدمات بهداشتی و صحرایی در مسیر تردد زائران برپا شده و در آنان با استقرار امکانات مربوطه خدمات دهی می شود.

وی تصریح کرد: برای تردد پرسنل و همچنین حمل و نقل تجهیزات و امکانات تعداد ۲۰ خودرو شامل خودروهای مینی بوس، سواری شخصی، خودرو حمل غذا و پیکاپ مورد استفاده قرار گرفته است.

در ادامه نیز مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در رابطه با خدمات پشتیبانی و لجستیکی در ایام تردد زائران در مهران اظهار کرد: برای تسهیل در انجام خدمات پشتیبانی به پرسنل بهداشتی و درمانی مستقر در شهرستان مهران، تعداد ۷۵ نیروی خدماتی به صورت شبانه روزی و در دو شیفت ۱۲ ساعته انجام وظیفه می‌کنند.

فرمان بیگ محمدی اضافه کرد: روزانه بالغ بر ۱۴۰۰ پرس غذا و ۱۴۰۰ میان وعده(میوه) در میان نیروهای بهداشتی و درمانی خدمت رسان در شهرستان مهران توزیع می‌شود.

وی در پایان سخنان خود یادآور شد: مشابه تمام خدمات لجستیکی و پشتیبانی در شهرستان مهران نیز در شهرستان‌های دیگر شامل ملکشاهی، ایوان و چرداول توسط شبکه های بهداشتی و درمانی ارائه می‌شود.
حق انتشار محفوظ است ©