شماره: 3548704
1396/08/20
جلسه بررسی وضعیت و نحوه خدمات رسانی به زائران در بیمارستان امام حسین (ع)مهران
جلسه بررسی وضعیت و نحوه خدمات رسانی به زائران در بیمارستان امام حسین (ع)مهران


جلسه بررسی وضعیت و نحوه خدمات رسانی به زائران با حضور رئیس دانشگاه، معاون بهداشتی، مدیرروابط عمومی دانشگاه و سرپرست و مدیر و پرسنل بیمارستان امام حسین (ع) مهران برگزار شد.


به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی اظهار کرد: خدمت به زائران اربعین حسینی افتخاری بزرگ و ماندگار است که پرسنل دانشگاه از آن بی نصیب نبوده اند.


دکتر علی دل پیشه ادامه داد: خوشبختانه پرسنل خدوم دانشگاه در حوزه بهداشت و درمان در سراسر استان به ویژه مرز بین‌المللی مهران با خدمت صادقانه خود عملکردی کم نظیری از خدمتگزاری را به نمایش گذاشتند.


وی ابراز کرد: تقدیر از این خدمات با هیچ زبان و قلمی امکان‌پذیر نیست و قطعاً خداوند متعال اجر و پاداش این خدمتگزاری را برای عزیزان دست اندرکاران حوزه سلامت در پرونده اعمالشان ثبت خواهد نمود.


دکتر دل پیشه یادآور شد: وظیفه و رسالت ما خدمت مطلوب به زائران در جهت رضایتمندی آنان است که تقدیر و تحسین مسئولان کشوری و استانی از این خدمتگزاری در سال‌های گذشته را به دنبال داشته است.


در ادامه این جلسه نیز سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) مهران به بیان گزارشی از وضعیت بیماران و مصدومان بستری و همچنین نحوه خدمات رسانی به آنان در این بیمارستان پرداخت.


گفتنی است معاون بهداشتی و مدیر روابط عمومی دانشگاه نیز در ادامه این جلسه ضمن گزارشی از حوزه کاری خود، به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود در رابطه با نحوه خدمات رسانی به زائران پرداختند.

حق انتشار محفوظ است ©