شماره: 3559691
1396/08/22
جلسه آماده باش، برنامه‌ریزی و هماهنگی در رابطه با زلزله در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد
جلسه آماده باش، برنامه‌ریزی و هماهنگی در رابطه با زلزله در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد


با حضور مسئولان، مدیران ستادی و کارشناسان حوزه های مختلف جلسه آماده‌باش، برنامه‌ریزی و هماهنگی واحدهای مختلف در رابطه با وقوع زلزله در دانشگاه علوم پزشکی ایلام، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، در این جلسه دکتر عبدالنور کرد جمشیدی مشاور رئیس دانشگاه در امور درمان ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در استان کرمانشاه در این زلزله اظهار کرد: در سطح استان نیز تعدادی در جریان زلزله مصدوم شده‌اند که به مراکز درمانی استان انتقال یافته و به آنان خدمات دهی شده است.

در ادامه این جلسه معاونین بهداشتی، درمان، توسعه مدیریت و منابع، غذا و دارو، فرهنگی و دانشجویی و همچنین رئیس فوریت های پزشکی استان، مدیر درمان، مدیر حراست، مدیر روابط عمومی، روسای بیمارستانهای شهر ایلام و کارشناسان حوزه های مختلف دانشگاه به بیان گزارشی از حوزه کاری خود در رابطه با وقوع زلزله پرداختند.

چگونگی خدمات رسانی به مجروحین زلزله در استان ایلام و آمادگی مراکز درمانی استان مورد تاکید قرار گرفت همچنین در این جلسه در رابطه با چگونگی مواجهه با بلایای طبیعی همچون زلزله و امکانات و تجهیزات مربوطه نکاتی مورد تاکید قرار گرفت.

گفتنی است در این جلسه در رابطه با چگونگی مواجهه با وقوع احتمالی زلزله، نحوه خدمات رسانی و اقدامات دانشگاه در حوزه بهداشت و درمان، آمادگی مراکز درمانی استان و استفاده مطلوب و بهینه از امکانات و تجهیزات در راستای تسهیل خدمات رسانی در شرایط بحرانی مواردی توسط حاضران مورد تصویب قرار گرفت.
حق انتشار محفوظ است ©