شماره: 3662464
1396/09/12
کسب رتبه اول معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه در بین معاونتهای دانشگاه درارزیابی عملکرد سال ۹۵
کسب رتبه اول معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه در بین معاونتهای دانشگاه درارزیابی عملکرد سال ۹۵

 معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه با تلاش و زحمات مدیران و کارشناسان واحدهای این معاونت این معاونت موفق به کسب مقام اول در ارزیابی دانشگاه علوم پزشکی ایلام شد .

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر جمیل صادقی فر در این باره اظهار کرد: در ارزیابی شاخص های دانشگاه علوم پزشکی ایلام در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی، بهداشتی، درمانی، فرهنگی و دانشجویی و معاونتهای تابعه دانشگاه  انجام شد، بر اساس نتایج این بررسی ها که اخیراً انجام شده معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه رتبه اول را در بین معاونتهای دانشگاه به خود اختصاص داد.

وی اضافه کرد: این معاونت در تمامی شاخص های ارزیابی شده موفق به کسب صد درصد امتیاز شده که رسیدن به این موفقیت حاصل زحمات شبانه روزی مدیران و کارشناسان واحدهای معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه است.

 وی خاطرنشان کرد: شاخص ها ارزیابی انجام شده این معاونت شامل ۸ شاخص اختصاصی و کلان است که  محور آنها ارزیابی میزان مشارکت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه  در فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی، سیاسی وفوق برنامه -  ارزیابی میزان عضویت فعال دانشجویان در نهاد های فرهنگی، دانشجویی-  ارزیابی میزان مشارکت همتایاران سلامت روان دانشجویان در فعالیتهای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی - ارزیابی میزان مشارکت شورای صنفی دانشجویان در برنامه های مختلف دانشگاه و ارزیابی میزان افزایش مشارکت دانشجویان، کارکنان و اساتید  در فعالیتهای قرآن و عترت (ع) بوده است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در ادامه ضمن تبریک این موفقیت به مدیران و کارشناسان معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه از زحمات شبانه روزی و دلسوزانه آنان تشکر نمود.

حق انتشار محفوظ است ©