شماره: 3773507
1396/10/02
جلسه آسیب شناسی پایش برنامه عملیاتی دانشگاه برگزار شد
 جلسه آسیب شناسی پایش برنامه عملیاتی دانشگاه برگزار شد

 

جلسه آسیب شناسی پایش برنامه عملیاتی دانشگاه با حضور رییس دانشگاه، معاونین، مسئولین ادارات ستادی و کلیه مسئولین پایش دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن قدردانی از زحمات وزارت بهداشت به عنوان وزارتخانه پیشتاز در دولت در امر برنامه ریزی و تشکر ویژه از معاونت برنامه ریزی وزارت بهداشت برای تسهیل و تداوم نظام برنامه ریزی عملیاتی، از زحمات مدیر پایش برنامه عملیاتی و مسئولین پایش در حوزه های مختلف قدردانی و خاطر نشان کرد که اهتمام به اجرا و پایش برنامه عملیاتی بالاترین اولویت را در بین امورات دانشگاه دارد.

 

 دکتر علی دل پیشه همچنین از کلیه معاونت ها و ادارات درخواست نمود که در چند ماه باقیمانده تا پایان اجرای برنامه عملیاتی 96، با جدیت بیشتری اقدام به اجرا و پایش مناسب برنامه عملیاتی نمایند.

 

وی همچنین تاکید نمود که همه حوزه ها به طور اختصاصی با تشکیل جلساتی در دفتر رئیس دانشگاه و با حضور معاون مربوطه و تیم کاری زمینه حل مشکلات احتمالی در اجرای برنامه عملیاتی را فراهم کنند.

 

در ادامه جلسه قائم مقام ریاست دانشگاه در برنامه ریزی و مدیر پایش برنامه عملیاتی دانشگاه به ارائئه گزارش مفصلی از عملکرد شش ماهه واحدها و نیز وضعیت بارگذاری مستندات در ماه های مهر و آبان پرداخت و از کلیه واحدها خواست که حتی المقدور به صورت ماهیانه اقدام به بارگزاری مستندات نمایند تا از این طریق نظام برنامه ریزی عملیاتی و اجرا و پایش آن به کار روزمره واحدها تبدیل شود و جزیی از فرهنگ سازمانی گردد.

 

 دکتر جمیل صادقی فر ابراز امیدواری کرد که با توجه به جلسات مداومی که مسئولین پایش در هفته های اخیر داشته اند، در بازه زمانی 10 روزه دی ماه که مهلت مقرر برای بارگذاری مستندات 9 ماهه می باشد، عملکرد حوزه های مختلف دانشگاه بسیار بهتر از قبل باشد.

 

 در این جلسه تک به تک به بررسی عملکرد کلیه حوزه ها پرداخته شد و معاون و مسئول پایش مربوطه نیز اقدام به ارائئه گزارش مختصری از نقاط قوت و چالش های پیش رو پرداختند و البته پیشنهادات سازنده ای نیر برای حل مشکلات مطرح گردید.

 

گفتنی است کلیه حوزه های دانشگاه در عملکرد شش ماهه امتیازی بین 80 تا 97 درصد از مجموع 100 درصد امتیازات اجرای برنامه عملیاتی را کسب کرده اند و تنها در دو حوزه این مهم مقدور نشده است که با تدابیر مناسب این موارد نیز در گزارش 9 ماهه مرتفع خواهد شد

حق انتشار محفوظ است ©