شماره: 4017691
1396/11/18
دیدار مدیران و مسئولان استانی با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام
دیدار مدیران و مسئولان استانی با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام


مدیران و مسئولان دستگاه‌ها، ادارات، نهادها، بانکها و سازمانهای بیمه گر با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار وب دا، مدیرکل سازمان بهزیستی، مدیرکل کمیته امداد امام(ره)، مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان، رئیس اداره دامپزشکی استان، رئیس و مسئولان دانشگاه پیام نور، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس و معاونین جهاد دانشگاهی استان، رئیس و معاونین اداره استاندارد، مدیرعامل و معاونین بانک ملی، رئیس و معاونین بیمه ایران و رئیس و معاونین بیمه دانا در دیدارهای جداگانه، انتصاب دکتر همتی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام را تبریک گفتند.

همچنین مدیران و مسئولان یادشده ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های مشترک حوزه کاری مربوطه با دانشگاه علوم پزشکی ایلام، بر همکاری های مشترک و دوجانبه تاکید کردند.

گفتنی است در جریان این دیدارها سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک دهه فجر و خیر مقدم به مسئولان و مدیران، از همکاری، تعامل و مشارکت دانشگاه با سایر دستگاه‌ها، ادارات، نهادها، بانکها و سازمانهای بیمه گر در راستای خدمت هرچه بیشتر مردم در تمامی زمینه‌ها استقبال و تاکید نمود که مردم استان ایلام لایق و سزاوار شایسته ترین خدمات هستند بنابراین خدمتگزاری به مردم در تمامی حوزه‌ها وظیفه و رسالت اصلی ما مدیران است.

حق انتشار محفوظ است ©