شماره: 4033086
1396/11/21
پيام سرپرست دانشگاه به مناسبت سي و نهمين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي
پيام سرپرست دانشگاه به مناسبت سي و نهمين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پيامي فرارسيدن سي و نهمين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ایران را تبريك گفت.

به گزارش خبرنگار وب دا، پیام تبریک دکتر کریم همتی بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
«وَ قُلْ جَاء الْحَقُّ وَ زَهَقَ الباطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كانَ زَهوقا ؛‌ و بگو حق آمد و باطل نابود شد، آرى باطل همواره نابود شدنى است.» (سوره اسراء، آيه 81)

ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی است که بدانیم اين نظام و انقلاب مرهون خون شهداي گرانقدر و عزيزي است که درخت تناور اين انقلاب را با خون خود سيراب نموده اند و انقلاب اسلامي ايران، بدون شك معجزه اي الهي بود كه به دست معجزه گر مردي از سلاله پاك رسول خدا (ص) به انجام رسيد و چشم اميد مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خيره ساخت.

جمهوری اسلامی مولود انقلاب شکوهمند اسلامی ايران بود که با دم مسيحايي رهبر آزاده‌اش روح خدا حضرت امام خميني رضوان‌الله تعالي عليه و ملتي سرافراز و خستگي‌ناپذير و به برکت خون شهيدان و مجاهدان راه فضيلت به بار نشست. امام خميني(ره) با بصيرت نافذ انقلاب اسلامي را رهبري كرد و با استقرار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و گفتمان‌سازي آگاهي بخش،افكار عمومي و وجدانهاي خفته جهانيان را بيدار ساخت.

اینجانب ضمن گراميداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ايام مبارك دهه فجر را به همه فجر آفرينان، خانواده هاي معظم شهداء و ايثارگران و تمامي خدمتگزاران صديق نظام مقدس جمهوري اسلامي و آحاد مردم هميشه در صحنه و شهيد پرور استان ایلام تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را در سایه رهبریهای مقـــام عظمای ولایــت از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

همچنین از مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار استان دعوت می نماییم تا با شرکت عزت آفرین خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، بار دیگر با آرمان های شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق و بیعت نموده و همگام و هم صدا با سراسر کشور، این اتحاد ملی را به نمایش بگذارند.

دکتر کریم همتی
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام

حق انتشار محفوظ است ©