شماره: 4827681
1397/04/20
دیدار نماینده مردم استان در مجلس با رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
 دیدار نماینده مردم استان در مجلس با رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام

مهندس شادمهر کاظم زاده نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی و حجت اسماعیلی از شخصیت های برجسته سیاسی استان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام دیدار و گفتگو نمود.

 به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، در ابتدای این دیدار که در ستاد مرکزی دانشگاه با حضور مهندس کاظم زاده، حجت اسماعیلی و دکتر فرید ملکشاهی مشاور جوان رییس دانشگاه برگزار شد، دکتر کریم همتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مهندس کاظم زاده نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تلاش دلسوزانه و مسئولانه مهندس کاظم زاده نماینده محترم مردم استان در مجلس و نفوذ ایشان در سطح کشور، یکی از مولفه‌هایی بوده که همواره دانشگاه را در خدمت مطلوب تر به مردم و رفع مشکلات و نواقص یاری نموده است.

 وی ادامه داد: بهره گیری از توان و ظرفیت کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به واسطه حضور مهندس کاظم زاده نماینده محترم مردم استان در این کمیسیون، فرصتی مغتنم برای رفع مشکلات حوزه سلامت است.

 وی ادامه داد: پروژه‌های عمرانی نیمه تمام حوزه بهداشت و درمان استان یکی از موضوعاتی است که انشاءالله در هفته آتی با حضور مهندس کاظم زاده در دیدار مهندس امیر ساکی مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت در راستای تامین اعتبار این پروژه ها و احداث و بهره‌برداری آنان مطرح خواهیم نمود.

دکتر همتی تصریح کرد: همچنین دیدار با وزیر محترم بهداشت جناب آقای دکتر هاشمی یکی دیگر از برنامه های سفر آتی به تهران با همراهی مهندس کاظم زاده خواهد بود که انشاءالله گزارشی از عملکرد دانشگاه شامل فرصتها، مشکلات، چالش ها و راهکارهایی را به ایشان ارائه خواهیم داد.

 وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از دیدار با بیمه سلامت کشور با همراهی مهندس کاظم زاده در هفته آتی خبر داد و خاطرنشان کرد: در این دیدار تلاش خواهیم کرد که در رابطه با مطالبات دانشگاه از این بیمه، رایزنی‌ و هم اندیشی داشته باشیم که انشاءالله با نتایج مثبت و مطلوبی همراه باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام  ابراز کرد: همچنین یکی دیگر از مواردی که در هفته آتی با همراهی نماینده محترم مردم استان در مجلس پیگیری خواهیم نمود، استقرار دستگاه تشخیصی سی‌تی‌اسکن در شهرستان دره‌شهر به واسطه محرومیت این شهرستان و فاصله طولانی از مرکز استان خواهد بود.

دکتر همتی در خاتمه سخنان خود از توجه ویژه مهندس کاظم زاده به حوزه بهداشت و درمان استان در راستای رفع مشکلات تقدیر نمود و یادآور شد: دلسوزی و احساس مسئولیت عزیزانی همچون مهندس کاظم زاده برای خدمت صادقانه، از فرصتها و ظرفیتهایی است که در حال حاضر برای ارتقاء سطح خدمات به مردم شریف استان و رفع مشکلات به آن نیازمندیم.

 در ادامه نیز مهندس شادمهر کاظم زاده نماینده مردم استان در مجلس و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از خدمات شایسته دکتر همتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ابراز داشت: دکتر همتی انصافاً از مدیران توانمند و شایسته استان هستند که در کمترین زمان ممکن توانسته‌اند کارنامه ای درخشان از خدمت را در معرض نمایش بگذارند.

وی ادامه داد: تلاش‌ها و پیگیری‌های شبانه‌روزی ایشان در سطح استان و کشور و دیدار با مسئولان ارشد نظام و دولت از خصوصیات و ویژگی‌های اخلاقی ایشان در جهت کمک به رفع مشکلات و چالش های حوزه سلامت است که شایسته بهترین تقدیر می‌باشد.

 نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: پیگیری مطالبات دانشگاه و تلاش مجدانه و دلسوزانه دکتر همتی، بنده را نیز بر آن داشته که با همراهی ایشان در هفته آتی با مسئولان کشوری در راستای رفع مشکلات و موانع دیدار نماییم.

عضو کمیسیون بودجه مجلس ضمن ارج نهادن به روحیه خدمتگزارانه دکتر همتی رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان داشت: مسئولی که اینگونه خود را وقف خدمت به مردم و رفع مشکلات و موانع نماید، قطعاً مورد حمایت بنده قرار خواهد گرفت و تمام تلاش خود را در راستای کاهش و رفع مشکلات و نارسایی‌ها حوزه سلامت استان به کار خواهم بست و در کنار رئیس و مجموعه دانشگاه برای تحقق این اهداف خواهم بود.

 در ادامه این دیدار نیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام و نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی به بیان دیدگاهها، نقطه نظرات و راهکارهایی در جهت توسعه زیرساخت‌ها، شناسایی نیازمندی ها و رفع مشکلات و موانع فراروی حوزه سلامت پرداختند.

حق انتشار محفوظ است ©