شماره: 4827711
1397/04/20
حوزه سلامت به دلسوزی و احساس مسئولیت مسئولان نیاز دارد
حوزه سلامت به دلسوزی و احساس مسئولیت مسئولان نیاز دارد

دکتر کریم همتی رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در دیداری صمیمانه با مهندس کاظم زاده نماینده مردم استان در مجلس و عضو کمیسیون بودجه مجلس ضمن خیرمقدم به ایشان اظهار داشت:

 تلاش دلسوزانه و مسئولانه مهندس کاظم زاده نماینده محترم مردم استان در مجلس و نفوذ ایشان در سطح کشور، یکی از مولفه‌هایی بوده که همواره دانشگاه را در خدمت به مردم یاری نموده است.

 بهره گیری از توان و ظرفیت کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به واسطه حضور مهندس کاظم زاده نماینده محترم مردم استان در این کمیسیون، فرصتی مغتنم برای رفع مشکلات حوزه سلامت است.

 پروژه‌های عمرانی نیمه تمام حوزه بهداشت و درمان استان یکی از موضوعاتی است که در هفته آتی با حضور مهندس کاظم زاده در دیدار با مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت در راستای تامین اعتبار آنان مطرح خواهیم نمود.

 دیدار با وزیر محترم بهداشت جناب آقای دکتر هاشمی یکی دیگر از برنامه های سفر آتی به تهران با همراهی مهندس کاظم زاده است که گزارشی از فرصتها، مشکلات و چالشها را ارائه خواهیم داد.

 دیدار با رییس بیمه سلامت کشور و رایزنی در رابطه با مطالبات دانشگاه از دیگر برنامه های هفته آتی با حضور مهندس کاظم زاده خواهد بود.

 استقرار دستگاه سی‌تی‌اسکن در شهرستان دره‌سهر یکی دیگر از مواردی  است که در هفته آتی با همراهی نماینده محترم مردم استان در مجلس پیگیری خواهیم نمود.

حق انتشار محفوظ است ©