X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: جمعه 29 فروردین 1399
دستگاه ضدعفونی تری اکسیژن (O٣) در بیمارستان امام رضا (ع) ایوان نصب و راه اندازی شد

  دستگاه ضدعفونی تری اکسیژن (O٣) در بیمارستان امام رضا (ع) ایوان نصب و راه اندازی شد

امتیاز: Article Rating
با حضور مهندس سبزی فرماندار ایوان، برجی سرپرست بیمارستان امام رضا(ع) ،دکتر حیدری نماینده خانم دکتر سارا فلاحی منتخب مردم حوزه شمالی استان ایلام در محلس شورای اسلامی، مهندس الفتی معاون بهداشتی شبکه، خیرین نیکونام استان آقایان دکتر‌ نصرتیان و‌حاج حسن‌چراغی و نیز تعدادی از خیرین ایوانی، دستگاه ضدعفونی تری اکسیژن(O3) در ورودی اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) ایوان نصب و راه اندازی شد.
در آیین بهره برداری از این دستگاه،برجی سرپرست بیمارستان امام‌ رضا (ع) ابتدا مقدم مدعوین را گرامی داشت و گزارش کوتاهی از روند خدمات رسانی در بیمارستان را به سمع و نظر حضار رساند.
وی در ادامه از نقش خیرین در بحران کرونا به نیکی یاد کرد و گفت اگر همکاری خیرین نبود قطعا مهار کرونا در شهرستان ممکن نمی شد و چه بسا شاهد فاجعه انسانی می بودیم.
سپس مهندس سبزی فرماندار ایوان ابتدا از زحمات کادر بهداشت و‌درمان در مقابله با کروناویروس تقدیر کرد و‌ در ادامه به نقش بی بدیل و‌ مهم خیرین اشاره و برآورد اولیه همکاری آنان در کنترل کروناویروس را حداقل هفت میلیارد ریال اعلام کرد.
وی در ادامه از حسن توجه خیرین استانی‌در تخصیص دستگاه ضدعفونی به بیمارستان امام رضا(ع) تشکر کرد.
در ادامه دکتر حیدری عضو‌هیئت علمی دانشگاه آزاد ایلام به نمایندگی از طرف دکتر سارا فلاحی منتخب مردم حوزه شمالی‌ استان ایلام در مجلس شورای اسلامی، پیام تقدیر و‌تشکر نماینده منتخب از خیرین استانی و ‌نیز کادر بهداشت و ‌درمان ایوان در مقابله با کرونا را ابراز کرد و‌ گفت پایبندی مردم به قوانین بهداشتی در کنترل کرونا مکمل سیاستگذاری های سلامت است و ‌در این راستا از مردم ایوان تشکر می کنم.
دکتر نصرتیان و ‌حاج حسن چراغی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در شهرستان ایوان، گزارش کوتاهی از فرایند طراحی و بهره برداری از دستگاه تری اکسیژن (O3) به اطلاع رساند‌ند.
به گفته‌ آنها این دستگاه بدون استفاده از مواد شیمایی گندزدا و صرفا با استفاده از فرآیند یونیزاسیون آب با دهها برابر قدرت گندزدایی نسبت به مواد شیمیایی متداول، عملیات ضدعفونی را بدون عوارض پوستی و البسه انجام می دهد و‌ شرکت سازنده این دستگاه، بدون هیچگونه چمشداشت مالی و‌‌صرفا با هدف خدمت به مردم شریف ایوان مبادرت به انجام این کار خیرخواهانه کرده است و برای همکاری بیشتر اعلام آمادگی کردند.
خیرین استانی در پایان ‌ارزش این‌سیستم ضدعفونی را حدود‌ سیصد میلیون ریال اعلام‌کرده و علاوه بر این، از اختصاص دویست میلیون ریال به بیمارستان امام رضا (ع) برای تقدیر از زحمات کادر سلامت خبر دادند.
در ادامه‌ تعدادی از حضار و نیز مراجعین بیمارستان امام‌رضا (ع) بصورت نمادین ضدعفونی شدند.
در پایان فرماندار‌ ایوان به صورت خیلی کوتاه در بخشهای مختلف بیمارستان حضور یافت و از کادر درمان بصورت‌حضوری تقدیر کرد.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • دستگاه ضدعفونی تری اکسیژن (O٣) در بیمارستان امام رضا (ع) ایوان نصب و راه اندازی شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir