X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: یکشنبه 31 فروردین 1399
جلسه شورای استانی مسئولین نهاد رهبری در دانشگاههای استان در دانشگاه برگزار شد

  جلسه شورای استانی مسئولین نهاد رهبری در دانشگاههای استان در دانشگاه برگزار شد

امتیاز: Article Rating
به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیر مقدم به حاضران و تقدیر از همدلی و همبستگی مسئول دفاتر استانی و مسئولین نهاد رهبری در دانشگاههای استان در رابطه با مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: همدلی و همراهی شایسته تمام مسئولان و مردم با دانشگاه علوم پزشکی؛ انرژی و توان ما را در راه مبارزه با بیماری منحوس کرونا در سطح استان مضاعفتر نموده است.

دکتر محمد کریمیان ضمن تقدیر از حمایت‌های شایسته و همکاری ارزشمند مسئولان استانی، مسئولان دستگاه‌ها، ارگان‌ها و نهادهای استانی در راه مقابله با بیماری کرونا افزود: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم ایلام، استاندار محترم، مسئولین سپاه، نیروی انتظامی، دادگستری، بسیج، دستگاهها و ارگانهای استانی و همچنین مسئول دفاتر استانی و مسئولین دفاتر نهاد رهبری در دانشگاههای سطح استان در این راه مبارزه در کنار ما بودند و حمایت همه جانبه از مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی داشته اند که شایسته تقدیر است.

وی افزود: در جریان مبارزه با کرونا و اقدامات پیشگیرانه؛ با همدلی و همبستگی به راه خود ادامه داده ایم و خوشبختانه توانستیم این بیماری را در سطح استان مدیریت کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد! یکی از خصوصیات بارز ما ایرانیان حس همدلی مهربانی و نوعدوستی در مواجهه با مشکلات و مصائب است که در جریان مبارزه با بیماری کرونا، این هم بستگی به بالاترین حد خود رسیده که نمونه بارز آن راه‌اندازی کمپین های مختلف در راستای مقابله با بیماری کرونا و یاری و مساعدت افراد کم بضاعت و اصناف آسیب دیده از این بیماری است.

دکتر محمد کریمیان در ادامه ضمن تشریح گزارشی از اقدامات و عملکرد دانشگاه از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور و استان در رابطه با مبارزه با این بیماری و انجام اقدامات پیشگیرانه ابراز داشت: همکاران ما در عرصه بهداشت و درمان و بیمارستانها در صف مقدم مبارزه با بیماری کرونا بوده‌اند و بدون هیچ چشمداشتی، با ازجان گذشتگی و فداکاری در راه خدمت به مردم انجام وظیفه بودند که صمیمانه از تمام این عزیزان تقدیر و تشکر می کنم.

وی تصریح کرد: یکی از نقاط قوت دانشگاه علوم پزشکی ایلام شفافیت در انتشار آمار و اقدامات انجام شده مربوط به بیماری کرونا بوده که موجب اعتماد و اطمینان خاطر تمام مسئولان و آحاد مردم به دانشگاه در این خصوص شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خاتمه سخنان خود به تشریح مطالبی در رابطه با مشکلات، چالشها و نیازمندی‌های حوزه سلامت درخصوص مبارزه با بیماری کرونا و انجام اقدامات پیشگیرانه برای حاضر آن پرداخت.

در ادامه این جلسه نیز مسئول دفاتر استانی نهاد رهبری دانشگاههای استان ضمن تقدیر از تلاش‌ها و جانفشانی‌های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام و در راس آنان دکتر کریمیان ریاست دانشگاه اظهار کرد: در مسیر مبارزه با بیماری کرونا تمام مردم در جریان ایثارگری و فداکاری مجموعه مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی هستند و خوشبختانه جایگاه خدمتگزاران مردم در عرصه سلامت به بالاترین حد خود رسیده است.

حجت الاسلام و المسلمین غیاثی در ادامه ضمن ابلاغ تقدیر و تشکر حجت الاسلام والمسلمین رستمی مسئول دفاتر نهاد رهبری دانشگاههای کل کشور به رئیس و مجموعه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: همه ما قدردان زحمات و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و دلسوزانه مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام هستیم.

وی همچنین در ادامه از تلاش و اهتمام و مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی در راستای همدلی و همراهی و تعامل ویژه با مجموعه مسئولان و کارکنان دانشگاه تقدیر نمود و گفت: دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی به خوبی نقش خود را در راستای مبارزه با بیماری کرونا از جمله بازدید، دیدار و گفتگو با مسئولان و کارکنان درگیر با کرونا در بیمارستانها و مراکز بهداشتی ایفا نموده که جای تقدیر فراوان دارد.

در ادامه نیز مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر از تلاش‌ها و ایثارگری‌های مسئولان و کارکنان دانشگاه در عرصه مبارزه با بیماری کرونا اظهار داشت: خوشبختانه با ایثار و ازخودگذشتگی و تلاش و اهتمام جهادگونه مسئولان و کارکنان؛ دانشگاه علوم پزشکی ایلام در مبارزه با بیماری کرونا عملکردی درخشان داشته است.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی افزود: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام علاوه بر اینکه در صف مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، در تمامی کارگروه ها و جلسات مربوط به بیماری کرونا در سطح استان حضور فعالی دارند و با مدیریت اقدامات و تصمیم گیری‌ها؛ در راه خدمت رسانی به مردم گامهای بزرگ و ارزنده‌ای برداشته‌اند که باعث شده دانشگاه علوم پزشکی در زمینه مبارزه با این بیماری به شایستگی عمل کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایلام پرداخت و تصریح کرد: بهره گیری از منویات و دیدگاههای ارزشمند مقام معظم رهبری و به کار بستن آن در این شرایط، اجرا و حمایت از پروتکلهای وزارتی و استانی و دانشگاهی، پیگیری جلسات تشکیل شده در استان قم و بهره‌گیری از نظر آنان در رابطه با غسل، کفن و تدفین متوفیان بیماری کرونا، ساماندهی نیروهای جهادی و حضور و شرکت در جلسات دانشگاه در تمامی ابعاد در راستای مبارزه با بیماری کرونا از اقداماتی بوده که نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایلام در راستای انجام آنان نهایت تلاش و اهتمام خود را به کار بسته است.

گفتنی است که در ادامه نیز مسئولین نهاد رهبری در دانشگاه ایلام، پیام‌نور، دانشگاه آزاد و فرهنگیان نیز به ضمن تقدیر از خدمات شایسته و ایثارگری و فداکاری مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در رابطه با مقابله با بیماری کرونا و احساس مسئولیت آنان در خصوص حفظ سلامت مردم؛ به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با مباحث مطرح شده در جلسه پرداختند.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • جلسه شورای استانی مسئولین نهاد رهبری در دانشگاههای استان در دانشگاه برگزار شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir