طراحی سایت
پنجشنبه 06 اردیبهشت 1397
Menu
28

استقرار اورژانس هوایی، موجب ارتقاء رضایتمندی مردم از حوزه سلامت شده است

استقرار اورژانس هوایی، موجب ارتقاء رضایتمندی مردم از حوزه سلامت شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: استقرار و امداد اورژانس هوایی در استان موجب ارتقاء رضایتمندی مردم از حوزه سلامت شده است.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه در کارگاه اورژانس هوایی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به دکتر سرور و تقدیر از خدمات فوریت های پزشکی استان اظهار کرد: تحولاتی که در حوزه درمان در 3 سال گذشته صورت گرفته  قابل مقایسه با هیچ دوره ای قبل و بعد از انقلاب قابل مقایسه نیست که این امر نشانگر اهمیت مقوله سلامت از نظر نظام و دولت تدبیر و امید می باشد.


وی ادامه داد: توسعه های فیزیکی و همچنین توسعه خدمات در بخش سرپایی و بستری در بیمارستان ها و تحولاتی مثبت و ارزشمندی که با اجرای بسته هتلینگ در بیمارستان ها و افزایش نیروی انسانی در جهت خدمت به مردم از برکات و خدمات طرح تحول نظام سلامت است.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه یکی از یکی از این خدمات شایسته این طرح، خدمات اورژانس هوایی است، گفت: این مهم باعث شده تا خدمات اورژانسی در سریعترین وقت ممکن به افراد دارای شرایط بحرانی و اورژانسی ارائه شود.


وی ادامه داد: خوشبختانه در مرکز فوریت های کشور نگاه و توجه ویژه ای به استان ایلام در حال حاضر وجود دارد که از این توجه و زحمات دکتر کولیوند رئیس فوریت های پزشکی کشور و دیگر همکاران ایشان تقدیر و تشکر می نمایم.


وی خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه استان ایلام از نظر جمعیتی در اولویت داشتن اورژانس هوایی نبود اما به واسطه توجه ویژه  دکترکولیوند و دکتر سرور استان ایلام از این خدمت بزرگ و ارزشمند بهره مند شده و تاکنون نیز با انجام چندین ماموریت توانسته به بیماران و مصدومان خدمت اورژانسی بی نظیری نماید.


دکتر دل پیشه در پایان سخنان خود از پرسنل فوریت پزشکی استان و تیم پروازی اورژانس هوایی در راستای خدمت به مردم تقدیر نمود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (392)
کد خبر: 2461561
  • استقرار اورژانس هوایی، موجب ارتقاء رضایتمندی مردم از حوزه سلامت شده است

تاریخ بروزرسانی :96/12/08