طراحی سایت
جمعه 03 فروردین 1397
Menu
24

هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی استان به صورت الکترونیکی برگزار می شود

هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی استان به صورت الکترونیکی برگزار می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی استان همزمان با سایر استان های کشور به صورت الکترونیکی برگزار می شود.


به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه با اعلام این خبر اظهار داشت: هفتمین دوره این انتخابات در 30 تیرماه سال جاری با تعداد 44 شرکت کننده در استان برگزار خواهد شد.


وی ادامه داد: از مجموع کاندیداهای این دوره، گروه پزشکان 24 نفر، گروه دندانپزشکی 7 نفر، گروه داروسازی4 نفر، گروه مامایی 3 نفر، گروه آزمایشگاه 3 نفر و گروه کارشناسان پروانه دار 3 نفر شامل کارشناسان بینایی سنجی، شنوایی سنجی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، فیزیوتراپی و تغذیه در این انتخابات شرکت خواهند کرد.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: با توجه به اینکه انتخابات نظام پزشکی به صورت استانی برگزار می شود، الکترونیکی شدن رای در این دوره باعث می شود که از سفر کاندیداها و افراد رای دهنده به مرکز استان و اتلاف وقت و هزینه این عزیزان جلوگیری گردد.


وی بیان کرد: ماهیت کار جامعه پزشکی در خدمت رسانی به جامعه و تاثیر گذاری مثبت در سلامت آنان است بنابراین با توجه به ارتباط مستقیم و بی واسطه این قشر با مردم، لازم است انتخابات نظام پزشکی با حضور فعال گروه پزشکان و سایر گروه های ذیصلاح برگزار شود تا علاوه بر ارتقاء کیفیت خدمات سلامت، نظام پزشکی بتواند به بهترین وجه ممکن به وظایف و رسالت خود عمل کند.


دکتر دل پیشه یادآور شد: اعضای نظام پزشکی برای شرکت در انتخابات الکترونیکی نظام پزشکی باید از طریق تلفن همراه شخصی، شماره ملی خود را به سامانه 2000190 ارسال کرده و کد 12 رقمی را دریافت نمایند و با آن کد در سامانه انتخابات به آدرس entekhabat.behdasht.gov.ir رای خود را از ساعت 8 صبح لغایت 18 عصر روز سی ام تیرماه ثبت کنند.

تعداد امتیازات: (4) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (708)
کد خبر: 2931060
  • هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام پزشکی استان به صورت الکترونیکی برگزار می شود

تاریخ بروزرسانی :96/12/08