طراحی سایت
ﺳﻪشنبه 23 مرداد 1397
Menu
25

برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد و استعمال دخانیات در شبکه بهداشت و درمان سیروان

برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد و استعمال دخانیات در شبکه بهداشت و درمان سیروان

کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد واستعمال دخانیات به همت واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان سیروان و با همکاری بهداشت محیط این شبکه برگزار شد.


به گزارش خبرنگار وب دا، این کلاس آموزشی به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر و به منظور ارتقاء سطح دانش و آشنایی با آثار و عواقب مصرف مواد مخدر  با حضور جمعی از بانوان این شهرستان برگزار گردید.


در این کلاس سودابه شیره بند مسئول واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان سیروان با اشاره به نقش و اهمیت پیشگیری از مصرف مواد مخدر، آموزش و اطلاع رسانی بموقع را از اساس پیشگیری عنوان کرد.


وی در ادامه به توضیح علل و عوامل  روی آوری افراد به اعتیاد مواد مخدر و پیامدها و تاثیرات نامطلوب اعتیاد در فرد و جامعه پرداخت و گفت: آشنایی والدین با روش‌های پیشگیری از مصرف دخانیات و توانمندسازی خانواده‌ها در برابر این معضل اجتماعی از اهدافی است که در این کلاس آموزشی دنبال می شود.


مسئول واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان سیروان با بیان نقش بسیار مهم و مؤثر والدین در یادگیری رفتارهای اجتماعی، در رابطه با رفتار جرئت مندانه، مهارت نه گفتن و جایگزین کردن تفریحات سالم آموزش نکاتی را برای حاضران تشریح کرد.

تعداد امتیازات: (4) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1498)
کد خبر: 2945795
  • برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از اعتیاد و استعمال دخانیات در شبکه بهداشت و درمان سیروان

تاریخ بروزرسانی :96/12/08