طراحی سایت
پنجشنبه 31 خرداد 1397
Menu
05

بازدید نماینده مردم استان در مجلس از بیمارستان تک تخصصی آیت اله طالقانی ایلام

بازدید نماینده مردم استان در مجلس از بیمارستان تک تخصصی آیت اله طالقانی ایلام

مهندس کاظم زاده نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی با همراهی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاون درمان دانشگاه از بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان آیت اله طالقانی ایلام بازدید نمود.


به گزارش خبرنگار وب دا، در این بازدید قائم مقام وزیر بهداشت در استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک روز پزشک و دارو ساز و خیرمقدم به مهندس کاظم زاده نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با افتتاح و بهره برداری این بیمارستان، مردم استان ایلام شاهد یکی از ماندگارترین و ارزنده ترین خدمات دولت تدبیر و امید و وزارت بهداشت در حوزه درمان خواهند بود.


دکتر علی دل پیشه ادامه داد: این بیمارستان 64 تختخوابی، در بخش های مختلف شامل جراحی زنان، بخش ویژه نوزادان، بخش ویژه مادران، اتاق های اختصاصی زایمان، رادیولوژی، آزمایشگاه و داروخانه به مردم و بیماران خدمات دهی خواهد شد.


وی ادامه داد: برای ارائه خدمات مطلوب تر و شایسته تر به مردم استان قطعاً به نفوذ و توان نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی هستیم که خوشبختانه این دلسوزی و احساس مسئولیت در قبال حوزه سلامت استان نزد این عزیزان مشهود است.


در ادامه نیز مهندس کاظم زاده نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان آیت اله طالقانی ایلام یکی از ارزنده ترین واحدهایی است که با راه اندازی آن خدمات درخور و شایسته به مردم شریف استان بخصوص بانوان ارائه خواهد شد.


وی با تقدیر از اهتمام رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در راستای اجرای مطلوب طرح تحول نظام سلامت به عنوان یکی از خدمات برجسته دولت تدبیر و امید تصریح کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور و استان ایلام، خوشبختانه خدمات بسیار خوبی به مردم ارائه شده که رضایتمندی آنان را به همراه داشته است.

 

مهندس کاظم زاده یادآور شد: نمایندگان استان با تمام توان و اهتمام در راه اعتلای حوزه سلامت استان در کنار مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام هستند.


در ادامه نیز نماینده مردم استان ایلام در مجلس با همراهی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی از بخش های مختلف بیمارستان آیت اله طالقانی بازدید و ضمن گفتگو با کارکنان این بخش ها، از بیماران بستری در این بیمارستان نیز عیادت و دلجویی نمود.

 

تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (596)
کد خبر: 3155832
  • بازدید نماینده مردم استان در مجلس از بیمارستان تک تخصصی آیت اله طالقانی ایلام
  • بازدید نماینده مردم استان در مجلس از بیمارستان تک تخصصی آیت اله طالقانی ایلام

تاریخ بروزرسانی :96/12/08