طراحی سایت
چهارشنبه 24 مرداد 1397
Menu
01

ارسال اقلام بهداشتی و دارویی از سوی دانشگاه به ارزش یک میلیارد و 323 میلیون ریال به مناطق زلزله زده

 ارسال اقلام بهداشتی و دارویی از سوی دانشگاه به ارزش یک میلیارد و 323 میلیون ریال به مناطق زلزله زده

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: بالغ بر یک میلیارد و 323 میلیون ریال کمکهای بهداشتی و دارویی از سوی حوزه های مختلف دانشگاه به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال گردیده است.

 

 به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر علی دل پیشه در این رابطه اظهار کرد: این کمک های ارسالی از سوی دانشگاه علوم پزشکی ایلام شامل کمک های دارویی معاونت غذا و دارو دانشگاه با مشارکت و همکاری شرکت های دارویی در دو مرحله بالغ بر ۶۳۰ میلیون ریال به مناطق زلزله زده بوده است.

 

 وی ادامه داد: محموله دارویی و ملزومات مصرفی پزشکی مشتمل بر انواع سرم، آنژیوکت، گاز، باند، ول باند، نخ های بخیه، بتادین، چسب و داروهای بیمارستانی نظیر آدرنالین، پتاسیم کلراید می باشد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: همچنین سوی معاونت بهداشتی دانشگاه نیز تعداد ۳ هزار قوطی شیر خشک به ارزش تقریبی 360 میلیون ریال جهت توزیع در بین خانواده‌های زلزله‌زده توزیع شده است.

 

وی بیان کرد: برای امدادرسانی به مردم زلزله زده، بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام و شبکه های بهداشت و درمان چرداول و دره شهر نیز اقدام به ارسال محموله های مواد غذایی، پوشاک، پتو و همچنین اقلام بهداشتی و دارویی به ترتیب به ارزش 120، 200 و 13 میلیون ریال نموده اند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (336)
کد خبر: 3605172
  •  ارسال اقلام بهداشتی و دارویی از سوی دانشگاه به ارزش یک میلیارد و 323 میلیون ریال به مناطق زلزله زده

تاریخ بروزرسانی :96/12/08