طراحی سایت
ﺳﻪشنبه 23 مرداد 1397
Menu
23

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت روز دندانپزشک

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت روز دندانپزشک

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام طی پیامی فرا رسیدن روز دندانپزشک را تبریک گفت.

 

دندانپزشکان بعنوان یکی از اعضای تیم سلامت؛ با توجه به خدماتی که در راستای درمان بیماری‌های دهان و دندان، ارتقای سطح سلامت، پیشگیری و آموزش روش‌های بهداشتی به افراد جامعه ارایه می دهند، نقش بسیار مهم و قابل توجهی در نظام سلامت و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا می کنند.

 

این قشر زحمتکش به عنوان اعضای تیم سلامت در بخش‌های پیشگیری ودرمان بیماری‌های دهان و دندان و آموزش روش‌های بهداشتی به افراد جامعه، نقش پررنگی در ارتقاء سلامت جامعه دارند.

 

 امروزه مشخص شده که حفظ سلامت دهان و دندان، می تواند بروز بسیاری از بیماری ها را کاهش دهد بنابراین اهمیت دادن به بحث سلامت دهان در نهایت منجر به ارتقاء سلامت آحاد جامعه خواهد شد و در این راستا طرح تحول سلامت دهان و دندان گامي ارزشمند مي باشد كه بخوبي در استان ما اجرايي گرديده است .

 

23 فروردین ماه، روز دندانپزشک را به جامعه دندانپزشکی دانشگاه به ویژه اساتید، اعضای هیات علمی، دندانپزشکان، دانشجویان و همكاران عزیز دانشکده دندانپزشکی تبریک عرض نموده، امیدوارم با همکاری و همدلی هر چه بيشتر، بتوانیم در اجرای طرح تحول سلامت دهان و دندان نقش ارزنده ای را ایفا کرده و گامهای بلند و استواری در راستای اعتلاي فرهنگ سلامت و نيل به اهداف دانشگاه برداريم.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (120)
کد خبر: 4352256
  • پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت روز دندانپزشک

تاریخ بروزرسانی :96/12/08