طراحی سایت
ﺳﻪشنبه 23 مرداد 1397
Menu
27

پژوهش می تواند حلال مشکلات بشر و ابزار تولید دانش جدید باشد

پژوهش می تواند حلال مشکلات بشر و ابزار تولید دانش جدید باشد

مدیر جدید پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: پژوهش می‌تواند به عنوان حلال مشکلات بشر و تولید دانش جدید در تمامی عرصه‌ها مطرح باشد.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر کفاشیان در مراسم معارفه خود ضمن خیر مقدم به مسئولان، اساتید و کارکنان اظهار کرد: از حسن اطمینان و اعتماد رئیس دانشگاه و معاون تحقیقات و فناوری در راستای اعطای این مسئولیت بنده تقدیر و تشکر می‌کنم.

 

وی ادامه داد: امید است با تلاش و زحمات همکاران و بهره بهره گیری از نقطه نظرات و مشاوره‌های شایسته مسئولان و اساتید در این حوزه شاهد رشد و بالندگی باشیم.

 

 مدیر جدید پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: امیدواریم که در دانشگاه نیز پژوهش و کارهای تحقیقاتی در راستای رفع مشکلات و چالشهای استان به کار گرفته شود.

 

وی بیان داشت: بنده خود را محتاج نظرات اساتید و کارشناسان می‌دانم و معتقدم هیچ مسئولی نمی‌تواند بدون بهره گیری از مشاوره، ایده ها و نقطه نظرات همکاران در انجام رسالت خود موفقیتی کسب کند.

 

دکتر کفاشیان در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از خدمات شایسته دکتر سایه‌میری به عنوان مدیر سابق پژوهشی ابراز امیدواری کرد که با حمایت و پشتیبانی دکتر کلوندی معاون تحقیقات و فناوری و همفکری و اهتمام اساتید و همکاران بتواند در حوزه پژوهش گام‌های موثری بردارد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (136)
کد خبر: 4371760
  • پژوهش می تواند حلال مشکلات بشر و ابزار تولید دانش جدید باشد

تاریخ بروزرسانی :96/12/08