طراحی سایت
ﺳﻪشنبه 26 تیر 1397
Menu
25

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی از مجتمع ورزشی امام علی(ع) ایلام

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی از مجتمع ورزشی امام علی(ع) ایلام

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با همراهی معاون توسعه، مدیر پشتیبانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان سیروان و مدیر روابط عمومی از مجتمع ورزشی امام علی(ع) شهر ایلام بازدید نمود.

 

به گزارش خبرنگار وب دا، دکتر همتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در جریان این بازدید ضمن اشاره به اهمیت ورزش در زندگی فردی و اجتماعی اظهار کرد: ورزش و تحرک بدنی یکی از مولفه هایی است که در سلامت جسمی و روحی هر فرد نقشی مستقیم و بی‌واسطه دارد.

 

وی ادامه داد: مجتمع ورزشی امام علی(ع) مشتمل بر ورزش های متعددی است که کارکنان دانشگاه با حضور در این رشته ها می توانند با پرداختن به ورزش در جهت حفظ سلامت و تندرستی خود کوشا باشند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه اختصاص اعتبارات در جهت رفع مشکلات و کمبودهای این مجتمع از اهدافی است که عملی خواهد شد، خاطرنشان کرد: هزینه نمودن برای سلامت کارکنان در واقع یک نوع سرمایه گذاری مثبت با بازدهی مطلوب خواهد بود چرا که ورزش علاوه بر حفظ سلامت کارکنان، به آنان انگیزه مضاعفی در راه خدمت به مردم خواهد بخشید.

 

 در ادامه نیز معاون توسعه، مدیر پشتیبانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان سیروان و مدیر روابط عمومی به بیان دیدگاهها و نظرات خوددر رابطه استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت‌های موجود در این مجتمع ورزشی پرداختند. 

 

گفتنی است که دکتر همتی با همراهی مسئولان دانشگاه از بخش‌های مختلف از جمله سالن فوتسال، سالن وزنه برداری و بدنسازی، سالن ورزشهای رزمی و کشتی و استخر این مجتمع بازدید نموده و دستوراتی در جهت تجهیز و رفع مشکلات و نارسایی های آن صادر کرد.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (112)
کد خبر: 4524942
  • بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی از مجتمع ورزشی امام علی(ع) ایلام

تاریخ بروزرسانی :96/12/08