طراحی سایت
چهارشنبه 24 مرداد 1397
Menu
19

برگزاری مراسم روزجهانی قدس در استان ایلام

برگزاری مراسم روزجهانی قدس در استان ایلام

به گزارش پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر ایلام با شعارهای مرگ بر آمریکا و «مرگ بر اسرائیل» با حضور اقشار مختلف مردم ولایی و همیشه در صحنه این استان درشهرستان های مختلف ایلام ، ایوان ، چرداول ، سیروان ، بدره ، دره شهر،مهران، ملکشاهی و دهلران برگزار شد.

 

روزه‌داران ولایی شهر ایلام از قبل از ظهر امروز راهپیمایی خود را در روز جهانی قدس از روبروی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام واقع در چهارراه رسالت آغاز و با طی مسیرهای میدان شهید کشوری، بلوار آزادی و میدان مادر به مصلی بزرگ امام خمینی (ره) محل برگزاری نماز جمعه این شهر منتهی شد.

 

مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز دوشادوش مردم مومن و روزه دار در این راهپیمایی شرکت نموده و هم نوا با مردم همیشه در صحنه و انقلابی ایلام و تمام مردم آزاده جهان و ایران اسلامی، ندای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا سر دادند.

 

آیت الله محمد حسن اختری دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) سخنران مراسم روز جهانی قدس شهر ایلام، تدبیر موثر امام راحل در تعیین آخرین هفته ماه مبارک رمضان به عنوان روز همبستگی با آرمان آزادی قدس را بیانگر بصیرت معنوی‌بنیانگذار انقلاب اسلامی توصیف کرد.

 

در پایان این راهپیمایی قطعنامه پایانی روز جهانی قدس در ۹ بند قرائت شد که با تکبیر مردم روزه دار و راهپیمایان ایلامی مورد تائید قرار گرفت.

 

همچنین پرچم آمریکا و رژیم اشغالگر قدس در پایان این مراسم به آتش کشیده شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (155)
کد خبر: 4658054
  • برگزاری مراسم روزجهانی قدس در استان ایلام

تاریخ بروزرسانی :96/12/08