طراحی سایت
ﺳﻪشنبه 23 مرداد 1397
Menu
14

ارائه خدمات دندانپزشکی توسط ۳۰ دندانپزشک در ایوان به مناسبت سالگرد درگذشت زنده‌یاد دکتر مهرداد داوری

ارائه خدمات دندانپزشکی توسط ۳۰ دندانپزشک در ایوان به مناسبت سالگرد درگذشت زنده‌یاد دکتر مهرداد داوری

 با حضور ۳۰ دندانپزشک در شهرستان ایوان و ارائه خدمات دندانپزشکی مردم، یکی از به بیاد ماندنی ترین رویداد فرهنگی اجتماعی در استان ایلام رقم خورده است.

به گزارش خبرنگار وب دا، به همت دکتر امین فلاحی مدیر جوان و خوش فکر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان و حمایت شایسته دکتر همتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت سالروز درگذشت دکتر مهرداد داوری، تیمی متشکل از ۳۰دندانپزشک حاذق بیماران شهرستان ایوان را مجانی ویزیت و مورد درمان دندانپزشکی قرار دادند.


 

گفتنی است که مهندس سلیمانی دشتکی استاندار محترم ایلام طی تماس تلفنی که با دکتر فرزانه‌خو سرپرست تیم (معاون سابق دانشگاه علوم پزشکی اصفهان)، از زحمات آنان تقدیر و به ایشان و همکارانشان خداقوت گفت.

 

 در این ویزیت رایگان دندانپزشکی، خانواده زنده‌یاد دکتر داوری نیز حضور داشتند و بابت زحمات انجام شده و این اقدام ارزشمند فرهنگی تشکر کردند.

در این حرکت فرهنگی اجتماعی ۳۰ دندانپزشک از استان اصفهان که بمدت ۳ روز به شهرستان ایوان آمده بودند بطور میانیگن روزانه ۱۰۰ بیمار را مداوا می‌کردند و علیرغم مجانی بودن امورات دندانپزشکی اما تمام مواد استفاده شده درجه یک بودند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (79)
کد خبر: 4969006
  • ارائه خدمات دندانپزشکی توسط ۳۰ دندانپزشک در ایوان به مناسبت سالگرد درگذشت زنده‌یاد دکتر مهرداد داوری

تاریخ بروزرسانی :96/12/08