ﺳﻪشنبه 06 تیر 1396
Menu
سامانه ضیافت اندیشه اساتید سال92
چکیده: سامانه ضیافت اندیشه اساتید سال92
استقبال کم پزشکان از جذب هیات علمی شدن در دانشگاه علوم‌پزشکی ایلام
استقبال کم پزشکان از جذب هیات علمی شدن در دانشگاه علوم‌پزشکی ایلام
چکیده: معاون آموزشی دانشگاه علوم‌پزشکی ایلام با اشاره به اخذ مجوز جذب 60 عضو هیات علمی در سال 92، گفت: متاسفانه به دلیل اینکه این دانشگاه از دانشگاه‌های کم برخوردار است در فراخوان‌های عمومی به علت عدم استقبال پزشکان معمولا به تعداد کل ظرفیت جذب نمی‌شوند.
مراسم اختتامیه جشنواره بزرگ قرآنی دانشگاه های سراسر استان ایلام برگزار شد
مراسم اختتامیه جشنواره بزرگ قرآنی دانشگاه های سراسر استان ایلام برگزار شد
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، مراسم اختتامیه جشنواره بزرگ قرآنی دانشگاه های سراسر استان ایلام و جشن ولادت ام ابیها حضرت فاطمه الزهرا (س) با حضور روسای دانشگاه های استان،استاد برجسته و حافظ کل قرآن از مشهد و اساتید، دانشجویان، کارکنان و محبان و دوست داران اهل بیت عصمت و طهارت دانشگاه های استان ایلام به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد. در آغاز ا...
برگزاری پنجمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور
برگزاری پنجمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: پنجمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور شهریور ماه امسال در شهر ارومیه برگزار می شود.
تقدیر ریاست محترم دانشگاه ازمجموعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه بخاطر ارتقای رتبه فعالیت پژوهشی د...
چکیده: ریاست محترم دانشگاه ازمجموعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه بخاطر کسب رتبه دوم و ارتقای رتبه فعالیت پژوهشی دانشگاه در بین دانشگاههای هم تیپ ،از زحمات و برنامه ریزیهای معاون محترم تحقیقات وفناوری و کلیه همکاران این مجموعه تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها سربلند و پیروز است
نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها سربلند و پیروز است
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، فرمانده سپاه ناحیه ایلام در جمع بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به عزت روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها عنوان کرد و بیان داشت: ایران اسلامی با اتکا به الطاف خداوند و پیروی از فرامین ولی امر مسلمین جهان و همچنین شجاعت و عدالتخواهی ملت سرافراز خود، در برابر تمام زیاده خواهی ها و اهداف و مقاصد شوم دشمنان ا...
ایران اسلامی بر فراز قله های سعادت و سربلندی ایستاده است
ایران اسلامی بر فراز قله های سعادت و سربلندی ایستاده است
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان ایلام در جمع بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت: ایران اسلامی در شرایط کنونی بر فراز قله های اقتدار و سربلندی ایستاده و بیش از هر زمان دیگری عزتمند و مقتدر است به گونه ای که هم اکنون به الگویی بارز و برجسته برای تمام ملت ها و کشورهای آزادیخواه جهان تبدیل شده است.
راه اندازي رشته آموزش بهداشت مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته
چکیده: به استناد رای صادره در دویست و بیست و چهارمین جلسه شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی مورخ 23/2/91 ،با راه اندازي رشته آموزش بهداشت مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته با ظرفیت 4 دانشجو از سوی وزیر محترم بهداشت و آموزش پزشکی موافقت به عمل آمد.
اجرای موفق طرح ملی سلامت ایرانیان در استان ایلام
اجرای موفق طرح ملی سلامت ایرانیان در استان ایلام
چکیده: به گزارش خبرنگار وب دا، طرح غربالگری فشار خون، تعیین تناسب و وزن ایرانیان بالای 30 سال در هفته گذشته از چهاردهم لغایت بیستم اردیبهشت ماه در تمام شبکه های بهداشت و درمان، بیمارستان ها و خانه های بهداشت سراسر استان ایلام انجام شد.
شرکت اساتید و دانشجویان گروه مهندسی بهداشت حرفه ای در هشتمین همایش سراسری ایمنی و بهداشت کار در مازن...
چکیده: طی هماهنگی های انجام شده در دانشکده و همکاری معاونین محترم آموزشی و تحقیقات و فناوری، 23 نفر از اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان گروه مهندسی بهداشت حرفه ای که مقالات آنان در همایش سراسری ایمنی و بهداشت کار در دانشگاه علوم پزشکی مازندران به صورت ارائه سخنرانی و پوستر، پذیرش شده بود، شرکت نمودند. این اردوی علمی از تاریخ 3/2/92 لغایت 6/2/92 به مدت...
صفحه 180 از 197اولین   قبلی   175  176  177  178  179  [180]  181  182  183  184  بعدی   آخرین